Eran Zahavi Fm 20 Profil İnceleme

eran zahavi fm 20

Eran Zahavi Fm 20. Fenerbahçe spor kulübüne transfer olması gündemde olan İsrail asıllı tecrübeli isim Eran Zahavi için hazırladığımız kariyer ve Fm 20 incelemesine hoş geldiniz. Santrfor, kanat ve forvet arkası mevkilerinde istatistik anlamda harikalar yaratan tecrübeli isim 33 yaşına bastı. Her iki ayağını birden kullanabilen 1,80 boyundaki tecrübeli isim 5.2 milyon euro piyasa değerine sahip. Sözleşmesi de 2020 yılının aralık ayına kadar devam ettiği için Fenerbahçe takımına transferi biraz pürüzlü gözüküyor.

Tecrübeli isim adeta bir gol makinesi gibi. Kendisine dost meclislerinde leblebici deniyor. Eran Zhavi kariyeri boyunca çıkarttığı 426 maçta 259 gol ve 58 asiste imzasını attı. Milli takım kariyerinde ise 52 maç artı 19 gol bulunuyor. 2018 / 2019 sezonunda 28 maç çıkartıp 29 gol atan Zahavi, 2020 sezonunda ise 7 maçta 4 gol atmayı başardı. Ardından Çin ligi tatil edildiği için futbola kısa süreliğine ara verdi. Detaylar için Eran Zahavi transfermarkt adresini uzunca araştırabilirsiniz.

Gol ile arası bu kadar iyi bir golcü uzun süredir Fenerbahçe kulübünün aradığı transferdi. Gelirse Fenerbahçe kulübüne çok faydalı olacağı şüphe götürmez bir gerçek. Ancak şu anda oyuncunun maaşının 10 milyon euro olduğu söyleniyor. Bakalım göreceğiz transfer spekülasyonları ne kadar gerçek ne kadar değil.

Eran Zahavi Fm 20

Eran Zahavi Fm 20 oyununda 31 yaşında ve Çin Guangzhou takımının sözleşmeli oyuncusu. Piyasa değeri ise 22 milyon civarında. Eran Zahavi forvet mevkisinde fırsatçı golcü, sağ açık mevkisinde raumdeuter ve asıl mevkisi olan forvet arkasında da gizli forvet olarak oynamayı tercih ediyor. Zor durumlarda orta saha ve sağ açık olarak da boy gösterebilen Zahavi oldukça çok yönlü bir oyuncu.

Yaşı gereği fiziksel özellikleri bir miktar düşüşte olan Eran Zahavi, bu açığını oldukça güçlü zihinsel ve teknik özellikleriyle kapatmasını bilen bir oyuncu. Yüksek kararlılığı ve çalışkan kişiliği de gözlerden kaçmış değil. Maçlara, antrenmanlara ve kadro disiplinine oldukça yararlı olabilecek bir oyuncu olduğu şüphe götürmez bir gerçek. Ayrıca yüksek liderliği onu takımının doğal kaptanı rolüne sokuyor.

Bitiricilik, ilk kontrol, penaltı kullanma, karar alma, kararlılık, liderlik, önsezi, soğukkanlılık, topsuz alan, vizyon ve dayanıklılık özellikleriyle ön plana çıkan Zahavi 146 yetenek puanına sahip. Potansiyeli de 152 ancak yaşı gereği artık gelişim göstermeyeceği aşikar. Gizli özelliklerine baktığımız vakit yüksek süreklilik ve önemli maç puanları görüyoruz. Yani sürekliliği sayesinde her maç iyi performans gösteren oyuncu büyük maçlarda da yıldızlaşmaya uygun.

Tecrübeli oyuncunun o kadar artısı var ki saymakla bitmiyor. Zahavi tam dört adet de mükemmel oyun tercihine sahip. Eran Zahavi Fm 20 oyun karakteristiği:

  • Mümkün oldukça hücuma çıkar. (Golcü özelliklerini ve harika istatistiklerini sürekli hücum düşünmesinden alan Zahavi için harika bir karakteristik.)
  • Rövaşata dener. (Arkası dönük bir şekilde aldığı topu düzeltmeye çalışmak yerine direkt olarak şuta çevirir.)
  • Tribüne oynar. (Taraftarı gazlayarak takım arkadaşlarını ateşler, hakemi baskı altına alır ve rakip oyuncuların moralini bozar.)
  • Sık sık topla beraber koşar. (Topu aldıktan sonra etrafında bakmak yerine ileriye doğru topla ilerler. Ancak rakip önünü kapatınca pas veya çalım düşünür.)

Fenerbahçe ile adı geçen diğer oyuncular için de hazırladığımız Terence Kongolo Fm 20, Bastos Fm20, Perotti Fm20 ve Tisserand Fm20 incelemelerine de bir ara göz atmanızı öneririm. Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler. Yeni incelemelerimiz ve rehberlerimiz hız kesmeden gelmeye devam edecektir. Takipte kalın ve kendinize çok iyi bakın.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir